Sandisk 72TB G-RAID Shuttle 4 Thunderbolt 3 SDPH34H-072TB-MBAAB
Sandisk 72TB G-RAID Shuttle 4 Thunderbolt 3 SDPH34H-072TB-MBAAB
Sandisk 72TB G-RAID Shuttle 4 Thunderbolt 3 SDPH34H-072TB-MBAAB

SanDisk Professional 72TB G-RAID Shuttle 4 Thunderbolt 3 SDPH34H-072TB-MBAAB (SDPH34H-072TB-MBAAB)

Marka : Sandisk
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

72 TB Sandisk Professional G-RAID 4 USB-C & Thunderbolt3 Depolama

Taşınabilir, Donanımsal RAID Güç Merkezi
İçerik profesyonellerine birleşik yedekleme, süper hızlı erişim ve gerçek zamanlı video düzenleme için 72 TB‘a kadar devasa kapasite ve yüksek güçte performans sunan, Thunderbolt™ 3 (40 Gbps) ve USB-C™ (10 Gbps) arayüzlerine sahip, taşınabilir bir 4 yuvalı donanımsal RAID çözümü. Çoklu ortam 4K, 8K ve VR iş akışlarını, RAID 0, 1, 5 ve 10 yapılandırmalarını destekler ve 1000 MB/sn‘ye kadar okuma ve 1100 MB/sn’ye kadar yazma aktarım hızları sunar. Gelişmiş güvenilirlik için iç kısmındaki Ultrastar™ kurumsal sınıf sabit diskler ile birlikte, güvenilir bir 5 yıllık sınırlı garantiye sahip olan G-RAID™ SHUTTLE 4, sahadaki ve stüdyodaki zorlu video iş akışları için üst düzey bir depolama çözümüdür.

Zorlu Prodüksiyon İş Akışları için İdeal Kapasite
72 TB1’a kadar kapasitelerde bulunan G-RAID Shuttle 4 cihazı, tüm favori 4K veya 8K yüksek dinamik aralıklı (HDR) ve yüksek kare hızlı (HFR) çekimlerinizi tek bir konumda kaydedecek yüksek performanslı depolama sunar.

Çıkarılabilir, Ultrastar™ Kurumsal Sınıf 7200 RPM Sabit Diskler

Tüm zorlu iş yükleriniz ve kritik çekimleriniz için içindeki dört (4) adet çıkarılabilir Ultrastar™ kurumsal sınıf 7200 RPM sabit diskin gücüne ve gelişmiş güvenilirliğine güvenebilirsiniz.

1000 MB/sn’ye Varan Sürekli Aktarım Hızları
1000 MB/sn2'ye kadar aktarım hızlarına sahip olan G-RAID Shuttle 4 cihazı, içeriği hızlıca almanız ve gerçek zamanlı değişiklikler yapmak amacıyla çekimi yerinde düzenlemeniz için gereken performansı sunar.

Taşınabilir Tasarım
Sahadaki prodüksiyon alanınız ile post prodüksiyon stüdyosu arasında kolay taşıma için tasarlanan G-RAID Shuttle 4 cihazı, nerede olursanız olun iş akışı verimliliğinizi arttırmanıza yardımcı olmak için güçlü ve taşınabilir depolama sunar.

Çoklu Ortam İş Akışları için Optimize Edilmiş Destek
Çoklu ortam 4K ve 8K prodüksiyon iş akışları için üretilen G-RAID Shuttle 4 cihazı, gerçek zamanlı çoklu kamera düzenlemesini desteklemek, çok katmanlı efektler ile çekimi işlemek ve verimli bir iş akışında hızlıca dışa aktarmak için bant genişliği sunar.

Dahili Donanımsal RAID
G-RAID Shuttle 4 cihazı maksimum performans için kutudan çıktığında RAID 5 olarak gelir, çok yönlü ve esnek depolama çözümü sağlamak için RAID 0, 1 ve 10’u destekler.

5 Adete Kadar İlave Cihaza zincirleme bağlantı
İkili Thunderbolt 3 bağlantı noktaları ile birden çok diske, 4K ekranlara ve daha fazlasına, PC’inize veya dizüstünüze tek bir bağlantı yoluyla bağlanmanızı sağlayarak, 5 ilave cihaza kadar rahatlıkla zincirleme bağlayabilirsiniz.

USB Güç Dağıtımı
USB-C™ portu üzerinden 85 watt'a kadar USB Güç Dağıtımı desteğine sahip olan bu disk, uyumlu MacBook veya MacBook Pro'nuzu çantanızdan ayrı bir MacBook şarj cihazı çıkarmak zorunda kalmadan şarj edebilir.

Ürün İçeriği:
- G-RAID Shuttle 4 Depolama Sistemi
- 4x Çıkarılabilir disk modülleri
- 1x Thunderbolt™ 3 kablosu (40 Gbps)
- Güç kablosu
- Hızlı Başlatma KılavuzuAçıklamalar:
- Depolama kapasitesi için kullanıldığında, 1 GB= 1 milyar bayta ve 1 TB = bir trilyon bayta eşittir. Gerçek kullanıcı kapasitesi, çalışma ortamına bağlı olarak daha az olabilir. RAID ürünleri için, depolama kapasitesi olarak RAID 0 baz alınmıştır.
- Okuma hızına bağlı olarak. Aktarım hızı olarak kullanıldığında, saniye başına megabayt (MB/sn), saniyede bir milyon bayta eşittir. Performans, donanım ve yazılım bileşenleriniz ile yapılandırmalarınıza bağlı olarak değişir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR