SanDisk Professional 40TB G-RAID 2 Thunderbolt 3 / USB 3.2 Gen 1
SanDisk Professional 40TB G-RAID 2 Thunderbolt 3 / USB 3.2 Gen 1
SanDisk Professional 40TB G-RAID 2 Thunderbolt 3 / USB 3.2 Gen 1
SanDisk Professional 40TB G-RAID 2 Thunderbolt 3 / USB 3.2 Gen 1
SanDisk Professional 40TB G-RAID 2 Thunderbolt 3 / USB 3.2 Gen 1

SanDisk Professional 40TB G-RAID 2 Thunderbolt 3 / USB 3.2 Gen 1 (G-RAID 2 40TB)

Marka : Sandisk
Fiyat : USD2,300.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺41.328,47(KDV Dahil)
₺6.888,08 'den başlayan taksitlerle

HAVALE VE EFT ÖDEMELERİNE %3 İNDİRİM

Zorlu uygulamalar için esneklik ve güvenilirlik sağlamak üzere tasarlanan SanDisk Professional'dan G-RAID 2 40TB 2 Yuvalı RAID Dizisi çoklu akışlı HD, 2K, 4K ve HDR video iş akışlarını destekleyen hızlı, yüksek kapasiteli bir depolama çözümüdür. 2 x 20TB 7200 rpm Ultrastar Enterprise sınıfı sabit sürücülerden oluşan toplam 40TB kapasiteyle donatılmış G-RAID 2, 480 MB/sn'ye varan veri aktarım hızları sunar. Bağlantı açısından, bu dizi iki adet 40 Gb/sn Thunderbolt 3 bağlantı noktası, bir adet 10 Gb/sn USB Type-C bağlantı noktası ve bir adet HDMI bağlantı noktası ile donatılmıştır. Ana bilgisayar bağlantısı Thunderbolt 3 bağlantı noktalarından biri veya USB Type-C bağlantı noktası kullanılarak sağlanırken, ikinci Thunderbolt 3 bağlantı noktası, sürücüler, 4K ekranlar ve daha fazlası dahil olmak üzere beş adede kadar ek aygıtın tümü bir ağ üzerinden zincirleme bağlantı için kullanılabilir durumda kalır. tek kablo bağlantısı.

SanDisk Professional, G-RAID 2'yi gelişmiş performans sağlayan RAID 0'ı destekleyen bir donanım RAID denetleyicisi ve toplam kapasiteyi yarı yarıya azaltmasına rağmen 1:1 sürücü yansıtmayı destekleyen RAID 1 ile oluşturdu. RAID'e ihtiyaç duymayanlar için JBOD da mevcuttur. Sistem, RAID 0 olarak önceden yapılandırılmış ve macOS 10.12 ve sonraki sürümleri için biçimlendirilmiş olarak gelir, ancak sistem Windows 10 için yeniden biçimlendirilebilir. 20 Gb/sn Thunderbolt 3 kablosu, USB Type-C - Type-A kablosu, güç kablosu dahildir , ve bir AC güç adaptörü, koruma 5 yıllık sınırlı bir garanti ile sağlanır.

Genel Özellikler

İçeride Ultrastar Kurumsal Sınıf Sabit Diskler

Tüm zorlu iş yükleriniz ve görev açısından kritik içeriğiniz için, içindeki Ultrastar Enterprise sınıfı 7200 rpm sabit sürücülerin gücüne ve gelişmiş güvenilirliğine güvenebilirsiniz.

5 Ek Cihaza Kadar Zincirleme Zincirleme

Çift Thunderbolt 3 bağlantı noktasıyla, bilgisayarınıza tek bir bağlantıyla birden fazla sürücüye, 4K ekrana ve daha fazlasına bağlı kalmak için 5 adede kadar ek cihazı kolayca zincirleme bağlayabilirsiniz.

Yerleşik Donanım RAID

Maksimum performans için G-RAID 2, RAID 0'da kullanıma hazır olarak gelir ve nihai esneklik için RAID 1 (yansıtma) veya JBOD olarak yapılandırılabilir.

Yüksek Hızlı Veri Transferleri

Thunderbolt 3 veya USB Type-C bağlantı noktalarını kullanarak yüksek hızlı veri aktarımlarıyla beklemeye daha az, oluşturmaya daha fazla zaman harcamak için HD fotoğraflarınızı ve 4K çekimlerinizi hızla hareket ettirin.

Premium, Tamamen Alüminyum Muhafaza

Birinci sınıf, anotlanmış alüminyum kasasıyla G-RAID 2, üst düzey bilgisayarınızla güzel bir şekilde eşleşir ve size hissedebileceğiniz dayanıklı bir güç verir.
Benzer Ürünler