SanDisk Professional 12TB Sandisk Professional G-Drıve Usb-C SDPHF1A-012TB-MBAAD
SanDisk Professional 12TB Sandisk Professional G-Drıve Usb-C SDPHF1A-012TB-MBAAD
SanDisk Professional 12TB Sandisk Professional G-Drıve Usb-C SDPHF1A-012TB-MBAAD

SanDisk Professional 12TB Sandisk Professional G-Drıve Usb-C SDPHF1A-012TB-MBAAD (SDPHF1A-012TB-MBAAD)

Marka : Sandisk
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺20.900,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺18.500,00(KDV Dahil)
₺3.083,33 'den başlayan taksitlerle

 

Yüksek kapasite ve güvenilir performansın yanı sıra çok yönlü bir tasarım sunan SanDisk Professional 12TB G-DRIVE Kurumsal Sınıf USB 3.2 Gen 2 Harici Sabit Sürücü ile iş akışınızı hızlandırın . İstiflenebilir anodize alüminyum kasanın içinde, maksimum 250 MB/sn okuma ve yazma hızına sahip 12 TB Ultrastar 7200 rpm sabit disk bulunur. G-Drive'ı kullanılabilir bir 10 Gb/sn USB 3.2 Gen 2 Type-C bağlantı noktasına bağlamak, fotoğraflarınızı, 4K videolarınızı, müziğinizi ve diğer önemli dosyalarınızı hızlı bir şekilde yedeklemenizi ve bunlara erişmenizi sağlar. İki bağlantı noktası, iş istasyonunuzu tamamen özelleştirmek için harici sürücüyü bir DIT arabasına, montaj plakasına veya başka bir yüzeye takmanıza olanak tanır.

 

Ayrıca LED ışık parlaklığını ayarlayabilir veya tamamen kapatabilirsiniz. SanDisk Professional G-Drive, macOS 10.12 ve sonrası için önceden biçimlendirilmiştir ve Time Machine uyumludur. Ancak sürücü, Windows tabanlı sistemlerde kullanılmak üzere yeniden biçimlendirilebilir. Özel bir AC güç adaptörünün yanında bir USB Type-C kablosu bulunur.

Genel Özellikler
Yüksek Kapasiteli ve Hızlı Veri Aktarımları
10 Gb/sn USB 3.2 Gen 2 Type-C bağlantısını kullanarak 250 MB/sn'ye varan veri aktarım hızlarıyla HD fotoğraflarınızı, 4K videolarınızı, müziğinizi ve daha fazlasını hızla yedekleyin ve depolayın.
7200 rpm Ultrastar Kurumsal Sınıf Sabit Disk İçinde
Tüm zorlu iş yükleriniz ve yüksek değerli içeriğiniz için, 7200 rpm Ultrastar Enterprise sınıfı sabit sürücünün gücüne ve güvenilirliğine güvenebilirsiniz.
Eloksallı Alüminyum Muhafaza
İstiflenebilir anotlanmış alüminyum kasasıyla G-DRIVE, bilgisayarınızla iyi bir şekilde eşleşir ve size uzun süreli güç sağlar.
Ayarlanabilir Parlaklık
LED ışıklarını ayarlamak için kapalı, varsayılan ve parlak modlar arasında seçim yapın.
Mac Uyumlu ve Apple Time Machine Uyumlu
Kutudan çıkar çıkmaz Mac bilgisayarlar ve Apple Time Machine ile çalışmaya hazır olan G-DRIVE, Apple Time Machine uyumludur ve Windows ile kullanım için yeniden biçimlendirilebilir.
İş İstasyonunuzu Özelleştirin
İş istasyonu özelleştirmesi için yaratılan SanDisk Professional G-DRIVE, bir DIT arabasına, montaj plakasına veya başka bir donanıma takabilmeniz için her iki yanında iki bağlantı noktasına sahiptir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR