Canon XF605 Profesyonel Video Kamera
Canon XF605 Profesyonel Video Kamera
Canon XF605 Profesyonel Video Kamera
Canon XF605 Profesyonel Video Kamera
Canon XF605 Profesyonel Video Kamera
Canon XF605 Profesyonel Video Kamera
Canon XF605 Profesyonel Video Kamera
Canon XF605 Profesyonel Video Kamera
Canon XF605 Profesyonel Video Kamera
Canon XF605 Profesyonel Video Kamera
Canon XF605 Profesyonel Video Kamera

Canon XF605 Profesyonel Video Kamera (XF605)

Marka : Canon
İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺185.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺179.000,00(KDV Dahil)
₺29.833,33 'den başlayan taksitlerle

 

Canon XF605'e Genel Bakış

Canon XF605: UHD 4K Mobilite
Yüksek çözünürlüklü yakalamayı mobil iş akışıyla birleştiren Canon'un 15x yakınlaştırmalı XF605 UHD 4K HDR Pro Video  KamerasıENG, spor, eğlence ve anlatı uygulamaları için tercih edilen bir seçimdir. DIGIC DV 7 motoruna sahip bu kompakt 1" CMOS sensörlü fotoğraf makinesi, yüksek hassasiyet, Canon sinema renk matrisi seçenekleri, Canon Log 3, HDR desteği ve Eye AF ve EOS iTR AF X (kafa algılama) otomatik odaklama modlarına sahiptir. UHD'ye kadar sunar Çeşitli All-I ve Long-GOP XF-AVC ve MP4 H.264/H.265 formatlarında 4K60 4:2:2 10 bit yakalama ve çift SD kartına aynı anda farklı codec'leri ve hızları yakalama yeteneği Doğrudan Dokunmatik Kontrollü dokunmatik ekran menüsü, dört kanallı XLR ses, eş zamanlı çıkışlar, bir USB-C video çıkışı ve bireysel odaklama, iris ve yakınlaştırma halkaları ile yerleşik XF serisi özellikleri üzerine kurulu bir iPhone uygulaması ND filtreleri.
Yüksek Çözünürlük Performansı
İster ENG, spor etkinlikleri, canlı eğlence veya yayın tarzı çekimler çekiyor olun, Canon XF605, kompakt bir form ve iPhone uygulaması, LAN bağlantı noktası ve dahili dahil olmak üzere mobil iş akışı seçeneklerini kullanarak yüksek çözünürlüklü video sunmaya hazırdır. çift ​​bantlı, MIMO Wi-Fi.
UHD 4K CMOS Sensör
 • UHD 4K 10 bit 4:2:2'ye kadar yakalama oranları, yayın dostu 59,94 kare hızlarını içerir
 • Ağır çekim çekimleri ortaya çıkarmak için 1080p120'de yüksek hızlı çekim
 • f/12'de 2000 lükse varan yüksek hassasiyet, loş ortamlar için mükemmeldir
DIGIC DV 7 Motoru
DIGIC DV 7 motoru, video kameranın 4K, 10 bit 4:2:2 videoyu işlemesine ve Canon EOS ve diğer endüstri standardı matris seçeneklerinin yanı sıra Canon Log 3/HLG ve PQ desteği de dahil olmak üzere seçilebilir renk matrisi ayarlarına güç verir. renk uzayları. İşlemci, çekimlerinizin MP4 veya XFAVC'de ikili kayıt, aktarmalı kayıt ve birden fazla eşzamanlı kayıt seçeneği için çift SD kart yuvasından yararlanmanıza olanak tanır.
15x Canon L Yakınlaştırma
 • 15x optik/30x dijital yakınlaştırma (25,5-382,5 mm 35 mm eşdeğeri), ister sahada ister stüdyoda yakın ve uzak çekimlere ulaşmanızı sağlar ve 9 kanatlı iris hoş bir doğal bokeh sağlar
 • Ayrı F/I/Z kontrolleri: Üç halka, odak, iris ve yakınlaştırma ayarları üzerinde profesyonel, bireysel kontrol sağlar
 • Görüntü sabitleme: Daha akıcı hareketli çekimler için standart, dinamik ve güçlü IS'yi içeren üç optik IS seçeneği
 • Gelişmiş Otomatik Odaklama
  XF605, dinamik çekimler sırasında görüntünüzün keskin kalmasına yardımcı olan, Canon EOS serisi kullanıcılarının aşina olduğu iki otomatik odaklama özelliği sunan ENG dostu XF ailesinin ilk üyesidir:

  • Eye AF net göz odağı için nesnenizin gözünü sıfırlar
  • EOS iTR AF X (kafa algılama), nesneniz başını yana veya kameradan uzağa çevirdikten sonra bile odaklanmış kalmanızı sağlayan harika bir numaradır
  Kare ve Aralıklı Kayıt
  XF605'in Kare Kaydı ve Aralıklı Kayıt modlarını kullanarak büyüleyici hızlandırılmış efektler oluşturun. Kare Kaydı, tetiğe her basıldığında belirli sayıda kare yakalar. Aralıklı Kayıt, kaydedilen kare sayısını ve aralarındaki aralık uzunluğunu seçmenizi sağlar.
  Sinema Rengi
  XF605'in sinema renk matrisi seçimlerini kullanarak diğer Canon kameralarınızın görünümünü eşleştirin. Güzel ayrıntılara sahip görüntüler için Canon Log3, HLG ve PQ HDR'yi kullanın.
  USB Video Çıkışı
  • USB-C video çıkışı sayesinde artık HDMI - USB adaptörüne ihtiyacınız yok
  • XF605'i web kamerası olarak kullanırken tüm özelliklerinden yararlanmak için USB-C çıkışını kullanın, akış çıkışınızın görüntü ve ses kalitesini artırın
  Yeni Dokunmatik Ekran
  XF605'in Canon C70 sinema kamerasından ödünç alınan Doğrudan Dokunmatik Kontrol menüsüyle başlatma/durdurma dahil sezgisel dokunmatik ekran kontrolü elde edin.
  CTM iPhone Uygulaması
  Canon'un yeni iPhone CTM (mobil içerik aktarımı) uygulaması gerçek anlamda mobil bir haber iş akışı sağlar. Telefon bağlantınız ve bir haber odası sunucusu aracılığıyla proxy görüntüleri, ses ve meta verileri alışverişinde bulunmak ve içeriği atama planlama yazılımına entegre etmek için uygulamayı kullanın.
  HDR Uyumlu Görüntüleme Seçenekleri
  • EVF (vizör) ve katlanabilir LCD ekran aracılığıyla görüntülerinizi aynı anda görüntüleyin ve HDMI ve SDI üzerinden çıkış yapın
  • HDR uyumluluğu, daha karanlık ve parlak ışıklı alanlarda bile ince nüanslı görüntüler görmenizi sağlar.
  • 4 Kanallı Ses
   XF605'teki yeni çok işlevli yuva, XLR ses ünitesinde ortam sesini ve bir ila üç hoparlörü yakalamak için mükemmel olan dört adede kadar girişe erişmenizi sağlar.
   Hafif, Kompakt Form
   Kompakt XF605, XF705'ten yaklaşık %25 daha hafif ve %10 daha küçüktür; bu, uzun çekim günlerinde takdir edeceğiniz bir farktır.
   Kablolu Uzaktan Kumanda
   Ana kamera işlevlerinizi ve gölgelendirme seçeneklerinizi kontrol etmek için LANC tabanlı RC-V100'ü kullanın. Ağınızdaki XF605'i ve diğer kameraları kontrol etmek için RC-IP100 gibi bir NU (RS-422) denetleyici kullanın.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR