BenQ SW321C 32 inch 4K
BenQ SW321C 32 inch 4K
BenQ SW321C 32 inch 4K
BenQ SW321C 32 inch 4K
BenQ SW321C 32 inch 4K
BenQ SW321C 32 inch 4K
BenQ SW321C 32 inch 4K
BenQ SW321C 32 inch 4K
BenQ SW321C 32 inch 4K
BenQ SW321C 32 inch 4K
BenQ SW321C 32 inch 4K

BenQ SW321C 32 inch 4K Fotoğrafçı ve Video Düzenleme Monitörü (SW321C)

Marka : BenQ
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

FİYAT SORUNUZ

 

BenQ'nun SW321C 32" 16:9 4K HDR IPS Fotoğraf ve Video Düzenleme Monitörü, %100 sRGB ve Rec. 709 renk gamı, %99 Adobe RGB  renk gamı ​​desteğiyle renk doğruluğuna ihtiyaç duyanlar için tasarlandı , DCI-P3 ve Display P3 renk gamının %95'i ile HDR10 ve HLG.BenQ'nun AQcolor teknolojisi ve 60 Hz yenileme hızıyla 3840 x 2160 çözünürlük ile desteklenen SW321C, 10 bitlik renk kullanarak gelişmiş doğruluk ve üretkenlik sağlamaya yardımcı olur 1,07 milyar renk desteği, RGB renk karışımını geliştiren 16 bitlik bir arama tablosu (LUT) ve orijinal görüntünün daha temsili bir görünümü için Adobe RGB ve sRGB renk uzaylarında Delta E≤2.

SW321C, Düzlem İçi Geçiş (IPS) teknolojisi, parlama önleyici panel kaplama, 16:9 geniş ekran en boy oranı, 1000:1 statik kontrast oranı, 20.000.000:1 dinamik kontrast oranı, 250 cd/m 2 parlaklık derecesi, 137 ppi ve 5 ms (GtG) yanıt süresi. 178° yatay ve dikey görüntüleme açılarını kullanarak içeriği neredeyse her konumdan izlemek mümkündür. Ayrıca iki HDMI 2.0 girişi, bir DisplayPort 1.4 girişi ve DP alt modunu, sesi, 60 W'a kadar cihaz şarjını ve 5 Gb/s'ye kadar veri aktarım hızlarını destekleyen bir USB Type-C bağlantı noktası vardır. İki adet USB 3.1 Gen 1 Type-A bağlantı noktası (aşağı akış) ve bir adet USB 3.1 Gen 1 Type-B bağlantı noktası (yukarı akış) kullanılarak ek bağlantı sağlanır. 3,5 mm kulaklık jakı kullanılarak ses çıkışı yapılabilir.

BenQ'nun SW321C'si ayrıca HDCP 2.2, Resim İçinde Resim (PiP), Resim İçinde Resim (PbP), kullanıcıların fotoğrafları önizlemek için farklı siyah beyaz ön ayarları önizlemesine olanak tanıyan Gelişmiş Siyah Beyaz Modu'nu, GamutDuo Modu'nu da destekler. kullanıcılar iki farklı renk gamı, film ve video editörleri için yerel 24p/25p kare hızı oynatma ve çift monitörde renk tutarlılığı kullanarak aynı fotoğrafı yan yana önizleyebilirler. Ek olarak, Tekdüzelik Teknolojisi köşeden köşeye orijinal renk ve parlaklık sağlamaya yardımcı olurken, Kağıt Renk Senkronizasyonu istediğiniz gamı, yazıcı modelini ve kağıt türünü kullanarak yazdırma sonuçlarını simüle eder. Görüntülemeyi ve erişilebilirliği daha da geliştirmeye yardımcı olmak için -5 ila 20° dikey eğim, ±45° sola/sağa dönme, 90° pivot, 5,9" yükseklik ayarı özelliklerine sahiptir ve 100° kullanılarak monte edilebilir. x 100 mm VESA arayüzü Mac, Windows 10, 8.1, 8 ve 7 için sertifikalıdır ve CalMAN ve Pantone tarafından doğrulanmıştır.

Genel Özellikler
AQrenk
BenQ AQcolor teknolojisi 'Doğru Üreme' sağlar. Bu, rengin tam olarak görünmesi amaçlandığı şekilde görüntülenmesi anlamına gelir. Bir renk uzmanının liderliğindeki BenQ ekibi, renkle ilgili standartlar ve uygulama kılavuzlarını oluşturmak için ICC ve ISO'da yer aldı.
Altın Standart Renk Performansı
SW321C, renk kapsamı ve renk tutarlılığı konusunda katı standartları karşılar.
Gerçekçi Sonuçlar
Doğanın güzelliğini yakalayın. SW321C, Adobe RGB gamının %99'unu, sRGB/Rec'in %100'ünü kapsayarak yüksek renk standartlarını karşılar. 709 gam ve DCI-P3/Display P3 gamının %95'i.
Renk Hassasiyeti
16 bitlik arama tablosu (LUT), hassas üretim için renk karışımını geliştirir. Adobe RGB ve sRGB renk alanlarında Delta E ≤ 2 doğruluğu garanti eder.
10 Bit Renk Derinliği
SW321C'nin 10 bitlik paneliyle bir milyardan fazla renge, doğal gölgelemeye ve yumuşak renk geçişlerine erişin.
Tekdüzelik Teknolojisi
BenQ Tekdüzelik Teknolojisi, köşeden köşeye özgün renk ve tutarlı parlaklık sağlar. Ekran alt bölgelere bölünmüştür ve hassasiyet için ince ayar yapılmıştır. Bu yenilikçi teknoloji, güvenilir görüntü bütünlüğünün sağlanmasına yardımcı olur.
Çoklu Monitör Tutarlılığı
BenQ, farklı üretim hatlarındaki monitörlerin renkleri aynı seviyelerde görüntülemesini sağlar. Fotoğrafçılar ve kameramanlar çift monitörde çalışırken tutarlı renkleri algılayacaklar.
Donanım Kalibrasyonu
Grafik kartı çıkış verilerini değiştirmeden dahili görüntü işleme çipini ayarlayın. Görüntülenen görüntüler, grafik kartı ayarından etkilenmeden orijinal içerikle eşleşir.
Palette Master Element Kalibrasyon Yazılımı
Renk ayarlarını özelleştirmek veya ekranın rengini en uygun durumda tutmak için Palette Master Element'i ve bir kalibratör kullanın.
Profesyonel Fabrika Kalibrasyonu
SW321C, kullanıma hazır renk doğruluğuna sahiptir. Her ekran, benzersiz fabrika kalibrasyon raporuyla birlikte gelir.
CalMAN tarafından doğrulandı ve Pantone tarafından doğrulandı
Renginize güvenin. BenQ SW321C, CalMAN Onaylı sertifikasını kazandı ve Pantone Onaylıdır.
Dinamik Dijital Ekran
Dijital fotoğrafçılık her yerde. BenQ SW321C, ince ayrıntıların görüntülenmesi ve hassas düzenleme için HDR ve diğer video formatlarını destekler.
Video Düzenleme Desteği
SW321C, HDR10 ve HLG formatlarıyla uyumludur. En iyi sonuçları elde etmek için düzenleme işlemi sırasında video içeriğinin HDR efektini önizleyin.
Video Formatı Desteği
Açılma veya bozulma olmadan videoyu önizleyin. SW321C, kusursuz bir görüntü için kendi doğal temposunda gösterilen 24p/25p film içeriğini destekler.
Desteklenen Video Kalibrasyon Yazılımı
SW321C, video kalibrasyon yazılımı CalMAN ve LightSpace'i destekler. Her düzeyde doğruluk ve tutarlılık için ekranınızın 3D LUT'unu (Arama Tablosu) ayarlayın.
Ana Odaklanın
Her ayrıntı önemlidir. Görüntüyü yakalamaktan sergilemeye kadar her adım çok önemlidir. BenQ'nun özelleştirilmiş özellikleri, rötuştan baskıya kadar verimli bir iş akışının sağlanmasına yardımcı olur. Güvenilir ve doğru renklere sahip sonuçların keyfini çıkarın.
Kağıt Rengi Senkronizasyonu
Tescilli Kağıt Renk Senkronizasyonu, yazdırma sonuçlarını simüle eder. Bu zaman kazandıran ekrandan yazdırma işlemiyle fotoğrafları güvenle düzenleyin. Önizleme görmek için renk gamını, yazıcı modelini ve kağıt türünü seçmeniz yeterlidir. SW321C'nin benzersiz paneli, kağıt üzerinde göreceğinizle eşleşen bir önizleme için yansıyan ışığı ve ekran parlamasını azaltır.
Gölgeleme Başlığı
Çıkarılabilir gölgelik, ortam aydınlatmasından kaynaklanan ekran parlamasını etkili bir şekilde azaltır. Gelişmiş renk doğruluğu için harici ışığı engelleyin.
Sezgisel Tasarım
BenQ profesyonel üretkenliği ve verimliliği artırır, fotoğraf rötuşlamayı ve video düzenlemeyi kolaylaştırır.
USB Tip-C Bağlantı Noktası
USB Type-C bağlantı noktası, yüksek hızlı video, ses ve veri iletiminin yanı sıra tek bir kabloyla güç dağıtımı sağlar.
Kısayol Tuşu Puck G2
Önceden ayarlanmış kısayolları kullanarak tercih edilen renk modlarına ve özelliklerine erişin.
Gelişmiş Siyah Beyaz Modu
Düzenlemeden önce, önceden ayarlanmış üç siyah beyaz ayarın herhangi birinde renkli fotoğrafları önizleyin.
GamutDuo Modu
Karşılaştırma için aynı görüntüyü iki renk gamında yan yana önizleyin.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR