BenQ SW271C 27 inch 4K Fotoğrafçı Monütörü
BenQ SW271C 27 inch 4K Fotoğrafçı Monütörü
BenQ SW271C 27 inch 4K Fotoğrafçı Monütörü
BenQ SW271C 27 inch 4K Fotoğrafçı Monütörü
BenQ SW271C 27 inch 4K Fotoğrafçı Monütörü
BenQ SW271C 27 inch 4K Fotoğrafçı Monütörü
BenQ SW271C 27 inch 4K Fotoğrafçı Monütörü
BenQ SW271C 27 inch 4K Fotoğrafçı Monütörü

BenQ SW271C 27 inch 4K Fotoğrafçı Monütörü (SW271C)

Marka : BenQ
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

FİYAT SORUNUZ

Adobe RGB renk alanının %99'unu kapsayan BenQ'nun SW271C 27" 16:9 4K HDR IPS Monitörü, video düzenleme , fotoğraf düzenleme, grafik tasarım ve daha fazlası gibi görevler için gelişmiş renk doğruluğu talep edenler için tasarlanmıştır. Adobe RGB renk alanının %99'unu kapsayan bu monitör aynı zamanda sRGB ve Rec.709 renk alanının %100'ünü, DCI-P3 renk alanının %90'ını kapsar ve 24p, 25p ve 30p videoyu kendi hızında oynatabilir. Renk parlaklığını ve netliğini daha da geliştirmek için bu BenQ monitör, görüntülerin daha ayrıntılı ve gerçekçi olmasına yardımcı olmak üzere HDR10 ve Hibrit Log Gama (HLG) için Yüksek Dinamik Aralık (HDR) desteğine sahiptir.

Bu 27" IPS (Düzlem İçi Geçiş) monitör, 3840 x 2160 çözünürlük, 1000:1 kontrast oranı, 5 ms (GtG) yanıt süresi, 1,07 milyara kadar renk için 10 bit desteği ve 16 bit LUT. SW271C'nin kurulumu basittir çünkü video, ses, veri ve 60 W'a kadar gücü destekleyen USB Type-C bağlantı noktasının yanı sıra çeşitli bilgisayarlarla uyumlu olmasını sağlayan HDMI 2.0 ve DisplayPort 1.4 girişleriyle donatılmıştır. Bu monitör, video girişlerine ek olarak kullanıcıların uyumlu çevre birimlerini doğrudan monitöre bağlamasına olanak tanıyan özel bir USB 3.0 Tip-A hub ile donatılmıştır. Ayrıca SD için kullanılabilecek yerleşik bir kart okuyucu da mevcuttur. SDHC, SDXC ve MMC ortamı.

Yapılandırıldıktan sonra bu ekran, renklerin düzgün şekilde oluşturulduğundan emin olmak için donanım olarak kalibre edilebilir; Palette Master Element Kalibrasyon Yazılımı ise renk performansının korunmasını kolaylaştırır. İzleyiciler ayrıca fotoğrafları renkliden siyah beyaza ayarlamak için gelişmiş Siyah Beyaz modunun yanı sıra içeriği farklı renk alanlarında aynı anda görüntülemek için GamutDuo'dan da yararlanıyor. Ek olarak, dahili Kısayol Tuşu Diski monitör ayarlarının hızlı ve kolay şekilde yapılmasını sağlar.

Genel Özellikler
AQCOLOR Avantajı
BenQ AQCOLOR teknolojisi "Doğru Üreme" sağlar. Bu, rengin tam olarak görünmesi amaçlandığı şekilde görüntülenmesi anlamına gelir. Bir renk uzmanının liderliğindeki BenQ ekibi, renkle ilgili standartlar ve uygulama kılavuzlarını oluşturmak için ICC ve ISO'da yer aldı.
Endüstri Standardı Renk Performansı
BenQ kendisini mutlak renk doğruluğuna adamıştır. PhotoVue serisi ekranlar, fotoğraf ve video düzenleme için endüstri standardında renk performansı sunar.
Renk Alanı Kapsamı
İster sRGB'de web içeriği tasarlıyor olun, ister DCI-P3/Rec'te 4K videoyu düzenleyin. 709 veya Adobe RGB'de fotoğraf rötuşlama özelliği olan SW271C, yeteneğinizi sergileyecek renk alanına ve kapsama alanına sahiptir ve bitmiş çalışmanızın istediğiniz gibi görünmesini sağlar.
Renk Hassasiyeti
16 bitlik arama tablosu (LUT), hassas üretim için renk karışımını geliştirir. Adobe RGB ve sRGB renk alanlarında Delta E ≤ 2 doğruluğu garanti eder.
10 Bit Renk Derinliği
SW271C ile bir milyardan fazla renge, doğal gölgelemeye ve yumuşak renk tonlamasına erişin.
Renk Tekdüzeliği ve Tutarlılığı
Güvenle yaratın. Birden fazla ekranda ve her panelde tutarlı renk doğruluğunun keyfini çıkarın.
Tekdüzelik Teknolojisi
BenQ Tekdüzelik Teknolojisi köşeden köşeye ekran çapında hassas renk sunar. Bu, dengeli parlaklık ve mutlak güven için ekrandaki yüzlerce alt bölgeye titizlikle ince ayar yapılmasıyla gerçekleştirilir.
Çoklu Monitör Renk Tutarlılığı
Ayarlamayı bırakın ve yaratmaya başlayın. Çoklu monitör kurulumlarında aynı renk seviyeleri, sıkıcı iyileştirmeler yaparak zamandan tasarruf sağlar ve yaratıcılığa zaman kazandırır.
Donanım Kalibrasyonu
Grafik kartı çıkış verilerini değiştirmeden dahili görüntü işleme çipini ayarlayın. Görüntülenen görüntüler, grafik kartı ayarlarından etkilenmeden orijinal içerikle eşleşir.
Palette Master Element Kalibrasyon Yazılımı
Renk ayarlarını özelleştirmek veya ekranın rengini en uygun durumda tutmak için Palette Master Element'i ve bir kalibratör kullanın.
Kullanıma Hazır Renk Doğruluğu için Fabrikada Kalibre Edildi
SW271C, kullanıma hazır renk doğruluğuna sahiptir. Her ekran, benzersiz fabrika kalibrasyon raporuyla birlikte gelir.
Calman Onaylı ve Pantone Onaylı
Renginize güvenin. BenQ SW271C, Calman Onaylı statüsünü kazanır ve Pantone Onaylıdır. Yaratıcı profesyoneller mükemmellik ister. BenQ bunu sağlıyor.
Geliştirilmiş Video Düzenleme Sonuçları
Video düzenleme hassas, geliştirilmiş araçlar gerektirir. SW271C, HDR desteği ve çoklu video formatlarıyla profesyonellerin en iyi sonuçları almasına yardımcı olur.
Yüksek Dinamik Aralık (HDR)
SW271C, HDR10 ve HLG formatlarıyla uyumludur. En iyi sonuçları elde etmek için düzenleme işlemi sırasında video içeriğinin HDR efektini önizleyin.
Video Formatı Desteği
Açılma veya bozulma olmadan videoyu önizleyin. SW271C, kesintisiz görüntü için yerel ritimde gösterilen 24p, 25p ve 30p film içeriğini destekler.
SDI - HDMI Cihaz Uyumluluğunu Seçin
BenQ, belirli SDI - HDMI cihazlarını SW271C ile uyumlu olarak test etmiştir. Videografçılar böylece istikrarlı ve sıkıştırılmamış sinyal iletimi ve gerçek kalitede video görüntüsü için SDI cihazlarını monitöre bağlayabilirler.
Desteklenen Üçüncü Taraf Video Kalibrasyon Yazılımı
SW271C, video kalibrasyon yazılımı Calman ve LightSpace'i destekler. Her düzeyde doğruluk ve tutarlılık için ekranınızın 3D LUT'unu (Arama Tablosu) ayarlayın.
Verimliliğe Odaklanma
Tahmin stresini ortadan kaldırın. Görüntünün yakalanmasından rötuş sürecine ve son baskıya kadar her adım kritik öneme sahiptir. SW271C, akıcı ve sorunsuz bir rötuştan baskıya süreci sunmak için benzersiz bir donanıma sahiptir. İyileştirilmiş, simüle edilmiş önizlemeler, gördüğünüz şeyin yazdırdığınız şey olduğundan emin olmanızı sağlar.
Ekrandan Baskıya Tutarlılık
SW271C'nin ekrandan baskıya tutarlılığı, baskı öncesinde kolay ve doğru fotoğraf önizlemesine olanak sağlar. BenQ'ya ait bir yazılım olan Paper Color Sync, kullanılan renk ayarlarına, yazıcıya ve fotoğraf kağıdına uygun simüle edilmiş görüntüler üretir. Basılı basılı kopyalarla neredeyse aynı özelliklere sahip ekran görüntüsünün keyfine varacaksınız.
Gölgeleme Başlığı
Çıkarılabilir gölgelik, ortam aydınlatmasından kaynaklanan ekran parlamasını etkili bir şekilde azaltır. Daha fazla renk doğruluğu için harici ışığı engelleyin.
Sezgisel Tasarım
BenQ'nun profesyonel üretkenliği ve verimliliği, basitleştirilmiş fotoğraf rötuşlama ve video düzenlemeyi artırır.
USB Tip-C Bağlantı Noktası
USB-C bağlantı noktası, yüksek hızlı video, ses ve veri iletiminin yanı sıra tek kabloyla 60 W güç dağıtımı sağlar.
Kısayol Tuşu Puck G2
Bu önceden ayarlanmış kısayolları kullanarak tercih edilen renk modlarına ve özelliklerine erişin.
Gelişmiş Siyah Beyaz Modu
Düzenlemeden önce, önceden ayarlanmış üç siyah beyaz ayarın herhangi birinde renkli fotoğrafları önizleyin.
GamutDuo Modu
Karşılaştırma için aynı görüntüyü iki renk gamında yan yana önizleyin.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR