BenQ SW240 24,1 inch Adobe RGB Profesyonel Fotoğrafçı Monitörü
BenQ SW240 24,1 inch Adobe RGB Profesyonel Fotoğrafçı Monitörü
BenQ SW240 24,1 inch Adobe RGB Profesyonel Fotoğrafçı Monitörü
BenQ SW240 24,1 inch Adobe RGB Profesyonel Fotoğrafçı Monitörü
BenQ SW240 24,1 inch Adobe RGB Profesyonel Fotoğrafçı Monitörü
BenQ SW240 24,1 inch Adobe RGB Profesyonel Fotoğrafçı Monitörü
BenQ SW240 24,1 inch Adobe RGB Profesyonel Fotoğrafçı Monitörü
BenQ SW240 24,1 inch Adobe RGB Profesyonel Fotoğrafçı Monitörü

BenQ SW240 24,1 inch Adobe RGB Profesyonel Fotoğrafçı Monitörü (SW240)

Marka : BenQ
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

FİYAT SORUNUZ

Adobe RGB renk alanının %99'unu kapsayan BenQ'nun SW240 24,1" 16:10 PhotoVue IPS Monitörü, dış mekan ve doğa fotoğrafçılığı da dahil olmak üzere çeşitli grafik tasarım görevleri için daha doğru renklere sahip bir görüntüleme deneyimi sağlar . Adobe RGB renk alanı, bu monitör ayrıca 14 bit 3D LUT ile donatılmıştır ve gerçek renk temsili için kalibre edilmiş Delta E≤2 ile birlikte gelir. Hangi renk modunu istediğinizden emin değil misiniz? SW240, geçişi kolaylaştıran özel bir kısayol tuşuyla donatılmıştır. siyah beyaz, sRGB, Adobe RGB ve desteklenen diğer renk modları arasında.

Bu IPS (Düzlem İçi Geçiş) paneli, daha fazla iş yapabilmeniz için ekstra ekran alanı sağlamak üzere 1920 x 1200 çözünürlüğe sahiptir. Bu monitör, gelişmiş çözünürlüğün yanı sıra 1000:1 kontrast oranına, 250 nit parlaklık derecesine, 5 ms tepki süresine ve 1,07 milyara kadar renk desteğine de sahiptir. HDMI, DVI-DL ve DisplayPort girişlerinin yanı sıra USB uyumlu çevre birimlerini doğrudan ekrana bağlamak için özel bir USB 3.0 hub sayesinde kurulum kolaydır. Yapılandırıldıktan sonra ekran, 178°'lik yatay ve dikey görüntüleme açılarından tam olarak yararlanmak için eğilerek, döndürülerek, döndürülerek ve ekranın yüksekliği ayarlanarak yerine manevra yapılabilir.

%99 AdobeRGB
Adobe RGB renk alanı, mavi ve yeşil tonları için daha geniş bir renk üretimi aralığı sunarak dış mekan ve doğa fotoğrafçılığı için daha gerçekçi bir renk sunumu sağlar.
10 Bit Renkli Ekran
Bir milyardan fazla renk gösteren 10 bitlik ekranda yumuşak renk geçişlerinin keyfini çıkarın.
14-Bit 3D LUT ve Delta E ≤ 2
14 bit 3D Arama Tablosu (LUT), RGB renk karıştırma doğruluğunu geliştirerek renk üretiminin iyileştirilmesini sağlar. Hem Adobe RGB hem de sRGB renk alanlarında Delta E≤2'ye sahip olmak, orijinal görüntünün gerçek ve temsili bir görünümünü sağlar.
Donanım Kalibrasyonu
Donanım kalibrasyonu, grafik kartı çıkış verilerini değiştirmeden monitördeki görüntü işleme çipini ayarlamanıza olanak tanır. Grafik ayarlarından etkilenmeden görüntülerin orijinal kopyalarıyla tutarlı olmasını sağlar.
Palette Master Element Kalibrasyon Yazılımı
Palette Master Element ve kalibratör kullanımıyla monitörün renk performansını en uygun durumda ayarlayabilir ve koruyabilirsiniz.
İzleme Kolaylığı için Ekstra Alan
SW240'ın 16:10 oranlı 24,1" 1920 x 1200 ekran boyutunun sunduğu ekstra alanın keyfini çıkarın; profesyonel fotoğrafçılar veya yalnızca günlük kullanım için mükemmeldir. SW240'ın biraz daha büyük boyutu, iki tam A4 boyutlu belgeyi yan yana görüntülemek için mükemmeldir; fotoğrafçıların içeriği bir bakışta karşılaştırmasını sağlar.
Renk Modu Kısayol Tuşu
SW240'ın dahili Renk Modu Kısayol Tuşu, diğer OSD düğmelerine basmanıza gerek kalmadan, önceden ayarlanmış 3 renk modu arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar. Ayrıca, Kısayol Tuşuna 5 saniye boyunca basarak tercih ettiğiniz ön ayar modlarını kendi kişisel ekran ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.
Gelişmiş Siyah Beyaz Modu
Fotoğraflarınızı siyah beyaz film efektiyle görüntüleyin. Fotoğraf işleme programınızda gerçek ayarlamaları yapmadan önce fotoğraflarınızın önizlemesini görüntülemek için üç farklı siyah beyaz ön ayar arasından seçim yapın.
Gölgeleme Başlığı
SW240 için isteğe bağlı bir aksesuar olarak çıkarılabilir bir gölgelik başlığı mevcuttur; bu, monitörün ortam aydınlatmasından kaynaklanan ekran parlamasını etkili bir şekilde azaltabilir ve profesyonel çalışma için gereken üstün renk doğruluğunu sağlar. Gölgeleme başlığı hem dikey hem de yatay yönlendirmeler için kullanılabilir.
Renk Modları
• Adobe RGB
• sRGB
• Rec 709
• DCI-P3
• Siyah-Beyaz
• Karanlık Oda
• DICOM
• Kalibrasyon 1
• Kalibrasyon 2
• Kalibrasyon 3
• Özel 1
• Özel 2
Ek özellikler
• Donanım kalibrasyonu
• Video formatı desteği
• Karanlık oda modu
• Siyah düzeyi
• Fabrika kalibrasyon raporu
• Renk Sıcaklığı: 5000K, 6500K, 9300K, kullanıcı modu
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR