LACIE 2 TB PORTABLE SSD STHK2000800
LACIE 2 TB PORTABLE SSD STHK2000800
LACIE 2 TB PORTABLE SSD STHK2000800
LACIE 2 TB PORTABLE SSD STHK2000800
LACIE 2 TB PORTABLE SSD STHK2000800
LACIE 2 TB PORTABLE SSD STHK2000800

1TB Lacie Portable SSD STHK1000800 (STHK1000800)

Marka : Lacie
Fiyat : USD362.44(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺6.512,65(KDV Dahil)
₺1.085,44 'den başlayan taksitlerle

HAVALE VE EFT ÖDEMELERİNE %3 İNDİRİM

LaCie'nin 1 TB Taşınabilir USB 3.1 Gen 2 Type-C Harici SSD'si ile 4K 30 fps sıkıştırılmış videonun yanı sıra ham ve JPEG görüntüleri düzenleyin, birden fazla Adobe uygulamasını aynı anda geçin, sesi miksleyin ve master yapın ve daha fazlasını yapın 540 MB/sn'ye varan sıralı okuma hızları ve 500 MB/sn'ye varan sıralı yazma hızları ile bu SSD, 0,22 pound ağırlığında ve 0,358" inceliğindedir, bu da onu hareket halindeyken taşımak için kullanıcı dostu bir çözüm haline getirir Verilerinizi korumaya yardımcı olmak için bu SSD, 6,5 inçe kadar yükseklikten düşmelere karşı dayanıklıdır. Geniş bir cihaz yelpazesinde uyumluluğun sağlanmasına yardımcı olmak için bu veri yolu destekli SSD, Windows ve Mac işletim sistemleri ve bir USB 3.1 Gen 2 ile uyumludur. Kutudan çıkar çıkmaz kullanmaya başlayabilmeniz için Type-C - Type-C kablosu dahildir.Bu kablo ayrıca Thunderbolt 3 sistemleriyle uyumluluğa olanak tanır ve eski sistemlerle uyumluluğun sağlanmasına yardımcı olmak için bir USB 3.1 Gen 1 Type -C - Type-A kablosu dahildir.

Öne Çıkanlar

Saatlerce çekimi veya binlerce yüksek çözünürlüklü fotoğrafı depolamak için 1 TB'a kadar.
Dosyaları hızlı bir şekilde aktarmak için 540 MB/s'ye kadar sıralı okuma ve yazma hızları.
Yeni nesil sistemler için USB Type-C arayüzü.
Eski uyumluluk için USB Type-C - Type-A kablosu.
Hareket halindeki iş akışları için şık ve kompakt tasarım.

Genel Özellikler

Daha Az Zamanın Lüksüne Sahip Olun

60 saniye veya daha az - yüksek çözünürlüklü fotoğrafları ve video çekimlerini yedeklemek için tüm gereken buysa, günün geri kalanını nasıl geçirebilirsiniz? Daha fazlasını yakalar mısın? Daha fazla düzenle? Daha fazlasını oluştur? 540 MB/sn'ye varan hızlar, Windows, Mac, USB 3.1 Gen 2, USB 3.1 Gen 1, Thunderbolt 3, USB Type-C ve USB Type-A arasında uyumluluk, 1 TB kapasite ve şık ve hafif tasarım hareket halindeyken yaşam için tasarım, LaCie'nin Taşınabilir SSD'si, değerli zamanınıza asla çalmayarak saygı duyar.

Flash'ta Hareketler Yapın

4K 30 fps sıkıştırılmış videoyu düzenleyin, birden fazla Adobe uygulamasını aynı anda geçin, sesi karıştırın ve master yapın ve daha fazlasını yapın. Ne yaratırsanız yaratın, hızlı dosya aktarımlarıyla güvenle yapın.

Bugün ve Yarın Uyumlu

USB Type-C burada kalmaya devam ediyor ve LaCie Portable SSD, birlikte verilen ters çevrilebilir USB Type-C kablosuyla bunu benimsiyor, yani onu takmanın yanlış bir yolu yok. Eski cihazlar için, bir USB 3.1 Gen 1 Type-C - Type- Bir kablo da dahildir.

Harici SSD, Doğal Yardımcı Program

Hız her şey olsaydı, LaCie orada dururdu, ancak kapasite ve form faktörünün de önemli olduğunu biliyorlar, bu yüzden her gigabaytlık alan, her eğri ve her açı, minimalist tarzda ama yine de dolu bir araç oluşturmak için bir araya geliyor. potansiyeli olan. Bu SSD, taşıma sırasında dosyaların korunmasına yardımcı olmak için 6,5 inç'e kadar düşme direncine sahiptir, ancak 0,22 pound ağırlığındadır ve cebinize sığacak kadar incedir.

Yedeklemenizi Özelleştirin

Bugün hayat birçok cihaza ve yoğun programlara eşittir. Ve tüm bunların ortasında, dosyalarınızı güvence altına almanız gerekir. LaCie Toolkit, kullanıcıların tek bir tıklamayla talep üzerine yedekleme yapmalarına, günlük, haftalık veya aylık yedeklemeler planlamalarına ve birden fazla cihaz arasında dosya ve projeleri senkronize etmelerine olanak tanıyarak bunu kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Adobe Creative Cloud ile düzenleyin

Bir aylık ücretsiz Adobe Creative Cloud Tüm Uygulamalar planıyla ham görüntüleri kusursuz prodüksiyonlara dönüştürün. Photoshop'tan Premiere Pro'ya ve çok daha fazlasına kadar çok çeşitli masaüstü ve mobil uygulamaları keşfedin.

Benzer Ürünler