SanDisk Professional 18TB G-Drive Thunderbolt 3 / USB 3.2 Gen 1
SanDisk Professional 18TB G-Drive Thunderbolt 3 / USB 3.2 Gen 1
SanDisk Professional 18TB G-Drive Thunderbolt 3 / USB 3.2 Gen 1
SanDisk Professional 18TB G-Drive Thunderbolt 3 / USB 3.2 Gen 1
SanDisk Professional 18TB G-Drive Thunderbolt 3 / USB 3.2 Gen 1

SanDisk Professional 18TB G-Drive Thunderbolt 3 / USB 3.2 Gen 1 (G-Drive 18TB)

Marka : Sandisk
Fiyat : USD785.81(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺14.120,14(KDV Dahil)
₺2.353,36 'den başlayan taksitlerle

HAVALE VE EFT ÖDEMELERİNE %3 İNDİRİM

Ses/video düzenleme veya dijital fotoğrafçılık gibi depolama açısından yoğun ve profesyonel düzeyde uygulamalar için tasarlanan SanDisk Professional'ın uzay grisi 18 TB G-DRIVE PRO Harici HDD'si , dayanıklı bir alüminyum içine yerleştirilmiş 18 TB kapasiteli Ultrastar Enterprise sınıfı bir sabit sürücüye sahiptir. muhafaza. Bu 7200 rpm sürücü, Thunderbolt 3 veya USB 3.2 Gen 1 Type-C kullanarak ana sisteminize bağlanır. Thunderbolt 3 bağlantı noktalarından biri, 5 ek cihaza kadar zincirleme bağlantı için de kullanılabilir. Sonuç olarak, G-DRIVE PRO, 260 MB/sn'ye varan okuma hızları ve 260 MB/sn'ye varan yazma hızları sunar.

SanDisk Professional'ın G-DRIVE PRO ürünü, macOS 10.12 ve üstü için önceden biçimlendirilmiş APFS olarak gelir ve Time Machine uyumludur, ancak basit bir yeniden biçimlendirmeden sonra Windows 10 ve sonraki sürümlerle kullanılabilir. Ana sisteminize basit bağlantı için Thunderbolt 3 ve Type-C - Type-A kabloları dahildir. Ayrıca bir AC adaptörü ve bir güç kablosu dahildir.

Yüksek Hızlı Veri Transferleri

Thunderbolt'u kullanarak 260 MB/sn'ye varan okuma hızları ve 260 MB/sn'ye varan yazma hızları ile yüksek hızlı veri aktarımlarıyla beklemeye daha az zaman ve yaratmaya daha fazla zaman harcamak için tüm HD fotoğraflarınızı ve 4K çekimlerinizi hızla taşıyın. 3 veya 5 Gb/sn USB Type-C bağlantı noktası.

5 Ek Cihaza Kadar Zincirleme Zincirleme

Çift Thunderbolt 3 bağlantı noktasıyla, beş adede kadar ek cihazı kolayca zincirleme bağlayarak birden çok sürücüye, 4K ekrana ve daha fazlasına bilgisayarınıza tek bir bağlantıyla bağlı kalabilirsiniz.

Alüminyum Muhafaza

Eloksallı alüminyum muhafazaya sahip G-DRIVE PRO, bilgisayarınızla eşleşir ve size uzun süreli güç sağlar.

Kurumsal Sınıf 7200 rpm Ultrastar Sürücü

Tüm zorlu iş yükleriniz ve kritik görev içeriğiniz için kurumsal sınıf Ultrastar 7200 rpm HDD'nin gücüne ve gelişmiş güvenilirliğine güvenebilirsiniz.

Mac için Hazır, Apple Time Machine Uyumlu

Kutudan çıktığı andan itibaren Mac bilgisayarlar ve Apple Time Machine yedeklemesi için kullanıma hazır. Windows ve Windows Yedekleme için kolayca yeniden biçimlendirin.

Benzer Ürünler