LaCie 2big Dock Thunderbolt 3

LaCie 2big Dock Thunderbolt 3 (8TB-20TB)   

LaCie 2big Dock Thunderbolt 3 hızlı ve yüksek kapasiteli bir RAID depolama çözümüdür. Sadece bu değil, SD ve CF Hafıza kartları için hafıza kartı yuvaları var ve cihazlarınızı ön USB 3.0 portu ile şarj edebileceksiniz.

 

LaCie 2big dock görüntü ve fotoğraf reklamlar için ideal bir veri depolama ve iş akışı çözümüdür. Aşağıdaki kapasitelerde mevcuttur: 8TB, 12TB, 16TB ve 20TB.

 

Dahili Kart Okuyucu

 

2big kenetlenme yuvası, tüm medya çevre birimlerini ( SD & Compact Flash kartları ve taşınabilir USB sürücüler ) yalnızca bir kabloyla bilgisayarınıza bağlar ve ekstra kart okuyucuları kullanma gereksinimini ortadan kaldırır ve dizüstü bilgisayarınızda fazladan port alır.

 

Ön Özellikler

 

        USB 3.0 bağlantı noktası:  çekimleri veya dosyaları boşaltmak için telefonunuzu şarj edin veya bir servis sürücüsü veya dijital kamera bağlayın.

 

        SD ve CF kart yuvaları:  Drone, DSLR, GoPro ve diğer aygıtların dosyalarını öne bakan bellek kartı yuvalarıyla doğrudan besleyin.

 

        Ekran Portu : Yüksek çözünürlüklü 720-1080p ve 4K ekranlara bağlayın .

Arabirim Seçenekleri

LaCie 2big platformu, en yeni Thunderbolt 3 arabirimine ( x2 ) ve ayrıca USB-

C'den USB'ye-Type A'ya kadar bir Kablo kullanarak geriye doğru USB 3.0 ile uyumlu olan tek bir USB-C bağlantı noktasına sahiptir.

 

Çift Thunderbolt3:  Aynı anda dizüstü bilgisayarınızı güçlendirirken Papatya zinciri 5 adede kadar Thunderbolt 3 sabit disk sürücüsü .

Yüksek hız

RAID 0'da 2big Dock, 440MB / s'e kadar aktarım hızları sağlayacaktır . Video düzenleme çalışmaları için idealdir.

 

RAID Seçenekleri

       2big Dock, RAID 0 veya RAID 1'de yapılandırılabilir . RAID, LaCie RAID

Manager yazılımı kullanılarak ayarlanabilir.

 

       Hızlı aktarım ve video düzenleme için RAID 0'ı seçin . Bu, tam kapasite sağlar, ancak yedek almaz.

 

       Güvenli bir çift disk sistemine sahip olmak için RAID 1'i seçin. Bu, ünitenin kapasitesini yarıya indirir, ancak verilerinizin güvenliğe almış olursunuz.

 

Kurumsal Sınıf Sürücüler

LaCie 2big Dock, yüksek kaliteli Kurumsal Sınıf Sürücüler ( Seagate Iron Wolf Pro, 7200rpm ) içerir